Бизнес-тренеры

Наталія Дегтярьова Наталія Дегтярьова

 

 

Бізнес-тренер з 25-ти річним досвідом розробки програм навчання та оцінки їх ефективності, проведення конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів у бізнес сфері. Вища освіта у галузі психології, економіки та маркетингу. Випускниками відкритих та корпоративних тренінгів стали понад 17000 осіб. 

читать полное резюме
Старожукова Інна Альбертівна Старожукова Інна Альбертівна

Бізнес-тренер з більш ніж 18-річним практичним досвідом управління фінансами холдингових структур великого бізнесу. Експерт-практик у галузі фінансів, бюджетування, системи збалансованих показників, управлінського обліку, аналізу та звітності. Величезний досвід формування системи управлінського обліку та контролінгу, постановки технічних завдань для впровадження ERP-систем для групи компаній, формалізації бізнес-процесів компанії.

читать полное резюме
Головньова Ірина Володимирівна Головньова Ірина Володимирівна

 

PhD (психология), бизнес-тренер, сертифицированный коуч (Professional Coach ICU), организационный консультант.

читать полное резюме
Вікторія Березіна Вікторія Березіна

 

Бізнес-тренер, консультант з управління персоналом, коуч. Автор та провайдер безлічі програм з Управління персоналом, Управління продажами, Особистісного зростання, Навчання та розвитку потенціалу персоналу та ін.

читать полное резюме
Наталія Доценко-Білоус Наталія Доценко-Білоус

 

Є найкращим юристом у сфері нерухомості, будівництва та земельного права за результатами дослідження "Кращий юрист.

читать полное резюме
Прохоровська Світлана Валентинівна Прохоровська Світлана Валентинівна

 

Підприємець, бізнес-консультант. Автор і ведуча понад 60 семінарів, вебінарів, програм, тематичних консультацій, консалтингових проектів для розвитку бізнесу. Сертифікований член Асоціації незалежних бізнес-консультантів "БізКон" (Сприяння і допомога в розвитку малого і середнього бізнесу)

читать полное резюме
Тетяна Носова Тетяна Носова

 

Бізнес-тренер, спікер, бізнес-практик, коуч. Досвід управління проектами, R&D та маркетинг 19 років. У тому числі виведення нового продукту та створення нової ринкової ніші. Модернізація продукту на ринку. Успішний досвід управління та позиціонування продуктів категорії А та В. Практичний досвід роботи з постачальниками на різних ринках: Азія, Європа, США.

читать полное резюме
Лолiта Лейко Лолiта Лейко

 

Член Асоціації Експертів Ринку Рітейлу, одна з провідних експертів з категорійного менеджменту. Міжнародний експерт та автор навчальних програм у сфері категорійного менеджменту, стратегічного та шопер-маркетингу, стратегії СТМ, ціноутворення.

читать полное резюме
Степченко Ярослав Євгенович Степченко Ярослав Євгенович

 

Практик, експерт та консультант у сфері логістики та операційного менеджменту; проектний менеджер IPMA (D); бізнес-тренер з багаторічним досвідом проведення відкритих та корпоративних заходів.

читать полное резюме
Немировський Ігор Борисович Немировський Ігор Борисович

 

Практикующий бізнес-тренер з досвідом роботи фінансовим директором, керівником одного з найбільших холдингів. Має унікальний досвід розробки та впровадження ряду інструментів операційного та стратегічного менеджменту. Розробив авторські методики побудови конкурентоспроможного бізнесу, управління бізнесом "Ефективний керівник".

 

читать полное резюме
Андрієнко Олег Іванович Андрієнко Олег Іванович

 

Практик, професійний менеджер, консультант. Досвід керування високотехнологічними проектами впровадження систем класу ERP з 2002 року. Досвід навчання основ управління проектами керівників компаній.

читать полное резюме
Павленко Дмитро Валентинович Павленко Дмитро Валентинович

 

Директор Всеукраїнської Третейської Ліги, автор публікацій у спеціалізованому виданні "Будівельна діяльність: Земля. Інвестиції. Облік".

читать полное резюме
Михайло Колосенко Михайло Колосенко

Переговорник-практик, криза-менеджер, бізнес-тренер.

"Моя робота завжди була пов'язана із торговельними мережами. Довгий час я продавав супермаркетам продукти FMCG, а зараз постачаю їм системи освітлення. Кожен бізнес має свої особливості, якими я готовий поділитись".

читать полное резюме
Лучанінов Сергій Володимирович Лучанінов Сергій Володимирович

Бізнес консультант, кандидат технічних наук, академік WAPS (20-річний досвід впровадження передового досвіду в галузі нормування праці та мотивації персоналу, управління продуктивністю, впровадження Lean та Kaizen).

читать полное резюме
Роберт Кийосаки Роберт Кийосаки

 

«Тех, кто не желает брать на себя ответственность за свою финансовую жизнь прямо сейчас, ждет безрадостное существование в будущем.»

 

Роберт Кийосаки

читать полное резюме
Радислав Гандапас Радислав Гандапас

 

Самый титулованный бизнес-тренер СНГ

Лидер тренерских рейтингов. Дважды был назван лучшим в профессии по результатам года

читать полное резюме
Александр Соколов Александр Соколов

 

Имеет опыт создания корпоративных центров обучения, систем наставничества, съемки корпоративных обучающих фильмов для менеджеров по продажам.

читать полное резюме