Друкувати

Тренінги управління фінансами організації, для фінансистів, фінансового менеджменту, для бухгалтерів

Онлайн та Офлайн

Заповнити заявку на участь

Онлайн ZOOM, або Оффлайн у вас в компанії

 

Для чого потрібні фінансові тренінгиВи завжди мріяли створити джерело доходу, яке приносить Вам прибуток, де б Ви не були? Неважливо на роботі Ви, у подорожі чи на навчанні, Ви повинні завжди мати повну свободу та незалежність. Фінансовий тренінг, ось що Вам потрібно саме цей тренінг допоможе Вам вийти на новий рівень у Вашому житті.

Ще з дитинства у нас склалися деякі стереотипи поведінки, які ми часто й використовуємо в житті. Якщо Ви змиєте не лише "брати", а й "віддавати", то Ваша діяльність принесе Вам не лише заробіток, а й насолоду. А що може бути краще за роботу, що приносить радість? Тільки так робота не стане для Вас справжнім борошном.

Найчастіше особисті фінансові навички можуть впливати на життя. Займіться своїм вихованням, якщо раніше Ви робили щось похапцем і неакуратно, то почніть ставитися до справ до всієї серйозності, і у Вас все вийде.

Яку роль гроші займають у вашому житті?
Потрібно розуміти, що фінанси, це не все, що нам потрібне в цьому житті. Головне – щоб Ви отримували задоволення від своєї роботи. Якщо Ви працюєте тільки заради купи папірців, то Ви не зможете принести в цей світ трохи доброти і зробити щось корисне для оточуючих.

Почніть усвідомлене життя, де Ви зможете помічати кожну дрібницю, станьте уважними, дбайте не лише про себе, а й про своїх близьких.

Відвідуючи фінансові тренінги, Ви зможете спостерігати за успішними людьми та стратегіями, які вони застосовують, щоб досягти успіху.

Вам потрібно почати планувати та ставити перед собою цілі у фінансовій сфері. Ви можете намалювати для себе картину своїх мрій та цілей, щоб стати на крок ближче до своїх бажань та успіху.

Вам потрібно створити власні способи підвищення своєї фінансової незалежності. Перш ніж приступити до якоїсь справи, розгляньте всі ризики, тренуйтеся і аналізуйте, розрахуйте всі інвестиції, створіть свій фінансовий план, і стратегію досягнення фінансової мрії, щоб досягти успіху у фінансовій сфері.

Не забувайте ходити на тренінги, це дуже важливо, тому що на них Ви зможете отримати можливість відчути себе у грошовій сфері та зрозуміти, як потрібно керувати грошима. На таких заняттях Ви дізнаєтесь, як легко отримувати гроші, як витрачати гроші, щоб у майбутньому про це не шкодувати, також Ви зможете побачити, що заважає Вам заробляти ту суму, яку Ви вважаєте за потрібну.

Ви переконалися, що фінансові тренінги справді допоможуть здійснити Ваші фінансові мрії, стати незалежними, і хоча б на один крок наблизять Вас до Вашої мрії.

Наша компанія, пропонує такі тренінги для управління фінансами організації, для фінансистів, фінансового менеджменту, для бухгалтерів:

Курс навчання - Школа практики фінансового директора.
Тренінг - Фінанси для керівників та нефінансових менеджерів.
Тренінг - Бюджети з шаблонами бюджетів та фінансовою моделлю.
Тренінг - Фінанси, управлінський облік та KPI-мотивація для Власників бізнесу.
Тренінг - Управлінський облік, показники ефективності та система контролінгу.
При реєстрації на сайті знижка -5% 
 
ПІП:*
Компанія:*
Viber:*
К-сть осіб:*
E-mail:*
 

* - Поля, обов'язкові для заповнення

 

 
 
 

Назад