печать

Де знайти продавців?

Насправді цією проблемою задаються величезна кількість керівників та співробітників, які займаються наймом персоналу. Якщо ви зараз читаєте цю статтю, можливо, у вас теж існує ця проблема. Нижче я розкрию точні інструменти з пошуку та знаходження продавців. Якщо ви прийдете в понеділок на роботу і почнете відразу застосовувати нижче описані інструменти, тоді ви будете серед перших, які зможуть раніше збільшити дохід компанії, знаходячи швидше хороших продавців.

ПЕРША ПОРАДА:
Знайдіть у вашій компанії, продавця, який більше за інших продає. Запитайте його, чи є у нього друзі та знайомі, які знаходяться в пошуках роботи. Напевно, вам відомо, що подібне притягується подібним. Так от і серед продавців цей закон також працює. Ваш хороший продавець точно пов'язаний з людьми, які схожі з ним за характером або захопленням. Дізнайтеся його оточення та поспілкуйтеся з цими людьми. Не виключено, що хтось із них зацікавиться вашою пропозицією. Адже поруч із ним працюватиме його друг.

ДРУГА порада:
Вам потрібні люди, які часто досягали своїх цілей та вміло змогли поставити собі нові цілі. Такі люди перебувають у кращому емоційному стані і вони зможуть швидко досягти результатів у вашій компанії. Де їх шукати? Шукайте їх на спортивних майданчиках та стадіонах, серед студентів, які вивчають точні науки, серед тих, хто провів своє дитинство та юність не у великих містах, а в селах, селах та маленьких населених пунктах.

ТРЕТЯ порада:
Якщо у вашій компанії займається наймом персоналу хтось інший, а не ви, тоді в першу чергу вам потрібно звернути увагу на цю людину та її якість. Ця людина повинна бути відібрана з найкращих співробітників вашої компанії. Він уже мав, тривалий проміжок часу, відзначиться високими результатами. Якщо ця людина в поганому стані, тоді вона притягне до вашої компанії ще кілька таких же співробітників, що дуже позначиться на доході компанії. Тут працює закон, описаний у першому інструменті. Кожна людина є магнітом собі подібних.

ЧЕТВЕРТА порада:
Часто буває, що коли самі як керівники стаємо кращими, ми помічаємо, що наші продавці, яких ми вважали нікчемними, починають давати високі результати. Так, стан керівника дуже впливає на стан справ у компанії. Якщо керівник навчається, займається спортом, часто спілкується зі співробітниками, застосовує працюючі інструменти управління бізнесом, тоді стан всієї компанії і зокрема відділу продажів, чарівним чином покращується. Недарма існує стародавнє прислів'я: «Риба псується з голови»

П'ЯТА порада:
Міф про те, що продавцями народжуються, не є правдою. Знайдіть людей, які перебувають у хорошому емоційному стані і вміють попри все, досягати цілей і ось ви знайшли відмінних продавців. Залишилося лише навчити їх. І навіть у процесі навчання вони даватимуть результати. А застосовуючи знання техніки продажів, вони збільшать дохід вашої компанії у багато разів.

Стайте краще і допомагайте стати кращим іншим людям і успіх у вас в кишені!

P/S: Ми пропонуємо

онлайн тренінги з продажу

:
В Україні

онлайн тренінг В2В продажі

, адо

тренінг Активні продажі

онлайн.


Статьи этой же рубрики

Facebook Twitter Youtube Instagram