Друкувати

KPI мотивація персоналу. Прості рішення складних завдань мотивації від роздрібної торгівлі до важкої промисловості.

Онлайн 3-4 жовтня

Заповнити заявку на участь

Онлайн

                                                        2 дні -  З 9.55 до 13.30

 Мета власника бізнесу – гроші! Мета найманого працівника – гроші!
Що більше грошей отримує працівник, то менше залишається власнику й навпаки. Як знайти і дотриматися балансу інтересів? Для всіх вочевидь, що стимулювати персонал слід за досягнутий результат. Але що ж далі? Як це зробити практично?
 На семінарі-практикумі ви дізнаєтеся про особливості, недоліки та переваги різних систем оплати праці. Ми навчимо Вас об'єктивно оцінювати результати роботи підприємства, підрозділу, працівника, формувати та розподіляти фонд матеріального стимулювання за результатом, враховуючи як інтереси персоналу, так і власника підприємства.
 Семінар-практикум включає не тільки теорію. Ми вирішуватимемо практичні завдання щодо складання оціночних показників, їх ранжування, розрахунку коефіцієнтів KPI та результативності БМВР, визначення розмірів матеріального заохочення при різних схемах матеріальної мотивації.
В результаті Ви отримаєте: дві перевірені часом методики KPI, дві готові до впровадження методики розрахунку премій, базові практичні навички їх застосування, надрукований конспект лекцій та збірник завдань.
Ви зможете вже завтра почати впроваджувати мотивацію щодо KPI!

Робоча мова проекту – російська.

                ПРОГРАМА СЕМІНАРУ-ПРАКТИКУМУ:
 1. Мотивація персоналу. Заробітна плата – основа матеріальної мотивації персоналу.
 2. Основна заробітна плата. Відрядна та погодинна оплата праці, недоліки та переваги для різних категорій персоналу, міжнародний досвід. Роль нормування праці у організації оплати праці. Тарифні та безтарифні системи оплати праці.
 3. Преміювання – найважливіша частина додаткової зарплати.
 4. KPI - основна ідея та принципи. Система мотивації на основі KPI. Переваги та недоліки KPI
 5. Практикум: складання KPI для деяких найпоширеніших посад.
 6. Практикум: розрахунок KPI та бонусів.
 7. KPI та мотивація в основному виробництві у промисловості.
 8. Мотивація та БМВР (багатофакторний метод вимірювання результативності). БМВР - основна ідея та принципи. Система мотивації з урахуванням БМВР. Переваги та недоліки БМВР.
 9. Практикум: складання матриць KPI (ММІР) для типових підрозділів.
 10. Практикум: розрахунок розмірів заохочень з урахуванням БМВР.
 11. KPI + БМВР = всебічне вирішення задачі.
 12. Відповіді на запитання.

Цільова аудиторія: керівники, економісти та спеціалісти з оплати праці, спеціалісти служб персоналу.
    
Заняття веде Лучанінов Сергій Володимирович, канд. техн. наук, академік WAPS. Має майже 30-ти річний досвід впровадження передового досвіду в галузі нормування праці та мотивації персоналу, управління продуктивністю, впровадження Lean та Kaizen. Стажувався в Японії, Канаді, Угорщині, вивчав досвід Німеччини, Бельгії, Фінляндії, Кіпру. Автор понад 100 наукових та прикладних публікацій, понад 90 з яких присвячені нормуванню праці та управління персоналом, продуктивності/ефективності виробництва, впровадженню Lean/Kaizen.
 

Увага - Робоча мова проекту – російська.  • Вартість участі:
    3,200.00 грн. - за одного учасника.
    Для другого та третього учасника знижки 5% та 7% відповідно.

    У вартість входить: інформаційно-консультаційне обслуговування, збірник матеріалів, обговорення доповідей та обмін думками з тренером.

  • P.S.: Ця програма передбачає можливість проведення корпоративного (індивідуального) замовлення зі спеціально розробленими прикладами та завданнями з урахуванням специфіки вашого бізнесу та рівня підготовки групи.При реєстрації на сайті знижка -5% 
 
ПІП:*
Компанія:*
Viber:*
К-сть осіб:*
E-mail:*
 

* - Поля, обов'язкові для заповнення

 

 
 
 

Назад