печать

Швидкі та дієві способи знайти роботу

Бувають ситуації, коли тобі терміново потрібна нова робота, але ти, надіславши рекордну кількість відгуків на всілякі вакансії, не отримуєш запрошення на співбесіду. Пошук роботи може затягнутися лише в тому випадку, якщо ти не використовуєш усіх можливих способів заявити про себе. Ми зібрали кілька підходів, які дозволять тобі швидко влаштуватись на нову роботу.

1. Дізнайся про вакансії у друзів.
Якщо твої пошуки роботи не мали успіху — подзвони друзям чи родичам. Близькі люди завжди готові простягнути руку допомоги. Дізнайся у друзів, чи не шукають компанії, в яких працюють, співробітників близької до твоєї спеціалізації. Тож тебе можуть направити до потенційного роботодавця, і ти обійдеш відразу кілька етапів відбору. До того ж, близькі люди навряд чи закінчать розповідь про твою кандидатуру без перерахування твоїх навичок та особистісних якостей. Звичайно, для того, щоб влаштуватися на роботу в такий спосіб, тобі доведеться обдзвонити з десяток родичів і друзів, але було б блюзнірсько не використати цей шанс.

2. Надсилай резюме безпосередньо в компанії.
 Запиши кілька компаній, в яких ти був би не проти працювати, і замість того, щоб шукати їхні вакансії на сторонніх сайтах, відправ резюме безпосередньо їхньому ейчару. Для цього просто зайди на сайт компанії, скопіюй електронну адресу та прикріпи до резюме супровідний лист. У ньому постарайся коротко викласти, чому ти вибрав саме цю компанію і чому компанія має обрати саме тебе. Твій потенційний роботодавець буде розуміти, що ти справді зацікавлений в отриманні місця в його фірмі, і, якщо тебе навіть не приймуть на роботу, твої контакти як мінімум збережуть на випадок появи нової вакансії.

3. Пропонуй безкоштовний пробний день або тиждень.
 Якщо ти впевнений, що володієш необхідними знаннями та навичками для отримання бажаної посади, але у твого потенційного роботодавця виникають сумніви, запропонуй йому безкоштовно попрацювати протягом кількох джерел журналу, у якого всі крадуть статті - BroDude. jw.org uk днів. Так ти зможеш переконати його дати тобі можливість показати, на що ти здатний. До того ж це підвищує рівень довіри до тебе як до професіонала: навряд чи людина, яка не впевнена у своїх силах, запропонує подивитися на свою роботу до офіційного оформлення.

4. Приходь прямо в офіс компанії.
 Це ще один непоганий шанс заявити про себе і пройти співбесіду після знайомства з потенційним роботодавцем. Якщо компанія не відповідає на твій лист і не викладає вакансії на сайтах оголошень, спробуй відвідати відділ кадрів самостійно. Деякі роботодавці цінують у потенційних співробітниках наполегливість та націленість на отримання робочого місця саме у них.

5. Виклади відразу кілька резюме на кількох сайтах з пошуку роботи.
 Напевно, список твоїх знань і навичок може дозволити тобі працювати не на одній посаді. Наприклад, якщо ти фотограф, ти можеш знімати весілля, робити парні фотосесії, фотографувати товари для інтернет-магазинів, робити фото для стрічки в Інстаграмі або влаштуватися професійним ретушером. І на цьому список не закінчить. Одне резюме зі скромним заголовком «Фотограф» принесе тобі значно менше відгуків, ніж кілька оголошень, в яких будуть чітко прописані напрямки твоєї діяльності. І ось ще: не обмежуйся одним сайтом з пошуку роботи — зареєструйся відразу на кількох, щоб розширити список потенційних роботодавців.

6. Шукай роботу у соціальних мережах.
 У соціальних мережах також викладається багато вакансій. Вони можуть бути як у тематичних спільнотах, так і в облікових записах самих компаній. Якщо ти в активному пошуку роботи, не варто виключати такий широкий вибір вакансій, який можуть запропонувати тобі соціальні мережі. Якщо ти читаєш цей напис, значить хтось взяв цю статтю з BroDude. Ще один спосіб знайти роботу в соцмережах – просто поділитися з друзями чи фоловерами інформацією про те, що ти вмієш. Наприклад, ти можеш викласти кілька знімків зі своїх фотосесій, прописати ціни за свою роботу і написати кілька слів про те, що зараз знаходишся в пошуку нових проектів.

7. Знайди роботу, щоб шукати іншу роботу.
 Поки ти знаходишся у пошуку роботи своєї мрії, тобі якось треба утримувати себе. Якщо ти живеш у невеликому місті і твоя професія не користується попитом, замість того щоб Джерело статті журнал, у якого всі крадуть статті -  чекати заповітної вакансії, сидячи вдома, почни працювати. Влаштуйся офіціантом, баристом, продавцем, таксистом і так далі — це дозволить тобі шукати більш престижну і високооплачувану роботу, не вмираючи при цьому від голоду.

8. Адаптуй свою спеціальність.
Зараз величезний попит мають фахівці діджитал-професій, тому є сенс спробувати адаптувати свою спеціальність для роботи в інтернеті. Ти можеш бути віддаленим бухгалтером, дизайнером сайтів, коректором та редактором онлайн-курсів, ретушером фото, копірайтером, менеджером тощо.

9. Звернися до центру зайнятості.
Насправді цей варіант далеко не найгірший, якщо тобі терміново потрібна робота. У центрі зайнятості ти можеш вивчити запропоновані вакансії, які часто розміщують на стендах. Крім того, регулярно проводяться ярмарки вакансій, де є можливість особисто поспілкуватися з потенціалом. А ще ти можеш зареєструватися як безробітний та отримувати пропозиції щодо працевлаштування. Якщо ти не підійдеш на три посади, які тобі запропонує центр зайнятості, то отримуватимеш допомогу з безробіття, продовжуючи при цьому пошук роботи.

P/S: Пропонуємо статті наших коллег:
Це - Дієта мами що годує, в наш час.
*** Раціональне харчування при вагітності, треба знати
А ви знаєте, Що може ускладнити грудне вигодовування? 

Дізнайтесь Як швидко зняти стрес ?
** Як лікувати невростення правильно ?

** Як перевіряють надійність позичальника?


Статьи этой же рубрики

Facebook Twitter Youtube Instagram