печать

Як правильно схуднути? Дієта на гречку.

Серед численних можливостей дати організму відпочити від важкої їжі і трохи втратити вагу особливе місце займає розвантажувальний день на гречці.

Він досить легко переноситься за рахунок відчуття ситості, що дає гречка.

Крупа відрізняється великим вмістом білків, заліза, амінокислот – всього комплексу корисних речовин, які мають позитивний вплив на стан шкіри, волосся, сприяють підтримці організму у відмінному стані.

Рутин, що міститься в гречці, з групи флавоноїдів має вітамінну активність, що веде до зміцнення стінок дрібних кровоносних судин, посилює дію вітамінів і аскорбінової кислоти.

Гречка є відмінним постачальником організму вітамінів РР, Р В1, В6, В2. Тому, не наражаючи себе на дискомфорт від відчуття голоду, будь-яка представниця прекрасної статі може одночасно вирішувати кілька важливих завдань, обравши для розвантаження саме цей спосіб.

Вам гарантовано покращення зовнішнього вигляду, стану здоров'я та загального самопочуття. Для розвантажувального дня достатньо 250 г гречки, яку потрібно перебрати, промити і ввечері, напередодні розвантажувального дня, залити окропом у термосі в пропорції 1:2,5. Вранці каша буде готова до вживання радить Старожукова Інна дієтолог.

Вміст термоса потрібно розділити на 5-6 рівних прийомів, вживши першу порцію о 8 годині ранку, а останню - о 19-20 годині.

Якщо ви не бажаєте користуватися термосом, кашу можна зварити вранці розвантажувального дня. Страва готується без додавання солі, а вживається без олії та інших добавок.

Якщо це ваш перший розвантажувальний день і він дається вам важко, допустимо трохи полегшити його, запиваючи кожну порцію каші склянкою нежирного кефіру або кислого молока.

Але з часом від кисломолочних продуктів при гречаній дієті краще відмовитися і протягом дня крім каші вживати лише негазовану мінеральну воду, відвари ромашки або шипшини до 2,5 літрів.

Розвантажувальний день на гречці рекомендується влаштовувати раз на тиждень. Якщо ви любите цю крупу і не відчуваєте дискомфорту, харчуючись протягом дня єдиним продуктом, можна «розвантажуватися» на гречці двічі на тиждень.

Але дієтологи не рекомендують робити це частіше. Ті люди, для кого гречаний розвантажувальний день став звичним та регулярним, відзначають відчутні зміни: очищується та нормалізується робота шлунково-кишкового тракту; після 3-5 місяців «розвантаження» на гречці проявляється ефект омолодження - розгладжуються дрібні зморшки, шкіра стає більш гладкою та пружною; знижуються алергічні реакції.

На превелике задоволення дівчат і жінок, які регулярно проводять розвантажувальний день на гречці, помітно знижується вага.

Приємним результатом кожного такого дня стає мінус 300-700 г. Адже добре відомо, що повільне звільнення від зайвої ваги набагато корисніше для організму, ніж, наприклад, 10 кг на місяць.

Перебудова організму при поступовому зниженні ваги проходить легко і з користю всім систем і внутрішніх органів.

P/S: Пропонуємо статті - поради від коллег:
Цікаво - що таке правила етикету?
Корисно - Як правильно подати себе?

* Як провести ефективне навчання з продажу?
** Що потрібно знати про дивіденди?


Статьи этой же рубрики

Facebook Twitter Youtube Instagram