печать

Як знайти продавця за оголошенням в Інтернеті

Це, мабуть, один із традиційних способів пошуку співробітників, який відомий вже багато років. Достатньо знайти найближчий газетний кіоск та купити газету з оголошеннями. Там ви знайдете безліч пропозицій від потенційних працівників з короткими анкетами та контактними даними. Залишиться лише зателефонувати та домовитися про зустріч (співбесіди). Є й інший спосіб - самому дати оголошення з вакансією та контактними даними. Головний недолік даного способу полягає в тому, що в наш час не всі користуються газетами. Адже є інший, сучасніший спосіб.

Пошук продавця в магазин через інтернет, розповість Ярослав Степченков, експерт
Один із найпопулярніших способів пошуку співробітників практично у будь-які компанії. Сьогодні в мережі безліч сайтів з вакансіями, де можна підібрати не просто продавця, а продавця з певним набором навичок і знань. Адже співробітник продуктового супермаркету та консультант у магазині електроніки будуть абсолютно різними людьми (шкода, що багато роботодавців цього не розуміють).

Інтернет - ідеальне місце для пошуку сучасних, сучасних, молодих продавців. Це ідеальне місце для власників комп'ютерних магазинів, медіа-маркетів, магазинів техніки. Адже люди, які користуються інтернетом, часто є дуже просунутими в різних технологіях, що є безперечним плюсом.

Шукаємо співробітника через інших продавців свого магазину
Цей спосіб не так поширений, як попередні, зате він є кращим у ряді випадків. Виглядає ця схема пошуку продавців приблизно в такий спосіб. Ваш заклад протягом певного часового періоду відвідує величезну кількість покупців, а серед них також мають потенційні працівники. Причому саме з клієнтів найчастіше виходять найкращі продавці. Адже найкращий продавець той, який неодноразово побував у шкурі покупця, і тепер добре знайомий з їхніми уподобаннями та потребами.

Залучати своїх покупців до лав продавців можна якраз через своїх спеціалістів продажу. Часто, між ними за час тривалої «співпраці» зав'язуються певні відносини. Цим можна скористатися та запропонувати своїм продавцям залучати до магазину нових, перспективних, на їх погляд, співробітників. Щоб вашим діючим працівникам все це було цікаво, запропонуйте їм винагороду за кожного залученого продавця.

Перевага методу в тому, що завдяки такій схемі відбору згодом у вас утворюється дружний згуртований колектив однодумців. На жаль, такий підхід погано працює у магазинах, де існує конкуренція між продавцями.

Пошук продавця з числа знайомих чи родичів
Напевно, докладно розписувати не варто, і так все всім зрозуміло, ви просто берете продавців з числа своїх знайомих, друзів або родичів. Таким чином ви берете на роботу людей, яких добре знаєте. Це водночас і плюс, і мінус. Плюс у їхній швидкій адаптації та певній розкутості. Мінус – такі продавці можуть бути складними в управлінні та підпорядкуванні і, звичайно ж, є певний ризик зіпсувати стосунки.

А можна знайти продавця до магазину через кадрове агентство
Якщо у вас немає часу самостійно шукати співробітників, можна довірити всю роботу кадровому агентству. Від вас потрібно лише надати список вимог до претендента. Решта, включаючи проведення співбесіду, бере на себе кадрове агентство. Фахівці з персоналу в короткий термін знайдуть трьох найбільш підходящих вам кандидатів, протестують їх та запропонують їх вам. Залишиться лише вибрати того, хто вам більше сподобається за підсумками особистого спілкування з кожним.

Плюс цього методу - у кадрових агентств є велика база претендентів, що дозволяє максимально скоротити час пошуку. Крім того, вони дають гарантію на свої послуги (хоча не всі). Мінус — вартість послуг кадрового агентства може бути невиправдано високою.

Тепер ви знайомі з основними способами, які допоможуть вам знайти продавця у вашому магазині. Ви можете використовувати їх окремо або в сукупності, що серйозно збільшить шанси на успіх. Вирішення цього завдання вимагатиме від вас сил, часу та грошей. Але добре підібрані продавці здатні вивести ваш магазин на інший якісний рівень. В одній з наступних публікацій мова піде про ті якості, навички та вміння, якими повинен мати хороший продавець.

P/S: Також, пропонуємо інші цікаві статті:
А також пропонуэмо, Як залучити інвесторів, швидко? І звісно цыкава порада, Як набути душевного спокою, надыэмось це згодиться в бізнесі.


Статьи этой же рубрики

Facebook Twitter Youtube Instagram