печать

Як підібрати продавця у власний магазин

Я часто пишу про торгівлю і не тільки тому, що сама чимало пропрацювала у цій сфері, але й тому, що впевнена – без уміння продавати будь-які бізнес ідеї втрачають сенс. Нехай ви навіть налагодили випуск портативних перпетум мобілі, якщо вони припадають пилом на складі, то цьому бізнесу гріш ціна.


Хороший продавець, як і будь-який фахівець, важливий для успіху справи, тому вибирати його слід дуже уважно. Тому пригадавши свій досвід та зібравши інформацію в інтернеті, я склала список порад про те, як підібрати продавця у власний магазин.

Не варто вимагати наявності освіти, вона в цій професії нічого не дає. Десь мені зустрічалася фраза, що хороший менеджер швидше поставить за прилавок усміхнену дівчину без досвіду роботи, ніж досвідченого, але похмурого продавця.
Визначаємось із підлогою продавця. Наприклад, в магазинах жіночого одягу і тим більше жіночої білизни потрібні жінки, а в магазинах запчастин, комп'ютерів або автосалонах покупці вважають за краще радитися з чоловіками. Хоча тут чимало винятків. Я знала дівчину, яка чудово торгувала машинами.

Вибираємо зразковий інтервал віку. Наприклад, у відділ молодіжних товарів бажано мати молодшого продавця, щоб покупці більше довіряли його думці, а ось у магазині «Насіння» цілком доречно буде і пенсіонер.
Звертаємо увагу на пунктуальність – претендент прийшов у призначений час?
Звертаємо увагу на зовнішній вигляд, наскільки акуратним є претендент. По-перше, покупці швидше йдуть на контакт з доглянутими людьми, по-друге, люди, які не помічають, що у них не все гаразд в одязі, також не помічатимуть, що творить у них у відділі.

Стежимо за поведінкою претендента. Надмірно замкнені, скромні, перелякані, небалакучі люди не стануть добрими продавцями. Але при цьому надміру розкуті та балакучі люди теж не найкращий варіант. Може виявитися, що така бовтанка більшу частину часу тріщатиме з іншими продавцями, причому можливо, залишивши свій відділ.
Чемність також хороший плюс для продавця. Але не варто їх плутати з послужливістю та нав'язливістю, які так дратують покупців. Сільський акцент, корявість мови, надлишок слів-паразитів – мінус.
Розпитуємо про колишнє місце роботи. Коло обов'язків, зарплата, стосунки з колегами та керівництвом. Що спричинило звільнення? Загалом, не важливо, чи вам правду розповість претендент, головне, що і як він говорить. До того ж, істину можна зрозуміти за допомогою навідних питань, розмовляючи в довірчому тоні.
Цікавимося, чому ця людина бажає працювати саме у нас? Відповідь покаже, наскільки правильно вона представляє свою майбутню роботу.

З'ясовуємо, наскільки він готовий до роботи в команді, як належить до аврального режиму, взаємозамінності тощо.
Дізнаємось, на яку зарплату людина розраховує. Якщо ця цифра виявиться надмірно високою, цікавимося, чи зможе вона приносити відповідний виторг? Наводимо конкретну цифру зміну і дивимося ефект. Після цього оголошуємо зарплату, яку маємо платити.

Можна попросити його заповнити простенький тест, наприклад, з питаннями про дату народження, сімейний стан, захоплення і т.д. це не тільки дозволить краще пізнати людину, але й покаже її акуратність та грамотність.
Якщо співбесіда пройшла нормально, можна оголосити про стажування, щоб вона точно показала майбутнього продавця. Достатньо трьох днів, щоб зрозуміти, наскільки йому потрібна ця робота і що від нього чекати в майбутньому. Спостерігаємо особисто і наприкінці робочого дня аналізуємо зданий стажером виторг.

Дивимося наскільки людина ініціативна і за першої розмови і під час стажування. Ненавиджу тих, хто каже, що вони люди маленькі, рішення нехай приймає начальство, а їхню справу виконувати. Краще прийняти на роботу того, кому «все треба» і терпіти його обурення, що знову не завезли потрібний товар, не зробили те й те, і знати, що якщо я щось упустила, є людина, яка все помітить , Нагадає, порадить, а іноді і замінить.

P/S: Ми пропонуємо цікаві статті поради:

 Дізнайтесь  Як створити відділ продажу?
 Вы знаете  Где найти нормальных продавцов для вас?
 Узнайте не пожалеете  Как правильно построить систему продаж в отделе продаж?


Статьи этой же рубрики

Facebook Twitter Youtube Instagram