печать

Tрейдер для інвестора!

Інвесторам наша пропретарі (інвестиційна) компанія пропонує укласти договір на підготовку трейдера, а з трейдером договір про розподіл прибутку і терміні співробітництва. Отримуйте прибуток. Ризик менеджмент забезпечуємо ми. Ваш рахунок захищена американським
законодавством.

Суть договору: інвестор вкладає кошти в підготовку трейдера і надає йому стартовий капітал для відкриття рахунку і торгівлі на американському фондовому ринку, при цьому прибуток, зароблена трейдером за час роботи протягом терміну дії угоди, розподіляється за домовленістю між трейдером і інвестором (ми рекомендуємо розподіл 50 на 50).

Це вигідно інвестору: для відкриття рахунку потрібно всього лише 2500 usd (це основний ризик інвестора), при цьому трейдер отримує на рахунок байпавер в 50 000 usd (ми співпрацюємо з американською пропретарі (інвестиційної) компанією, яка збільшує клієнтські рахунки в 20 разів і займається ризик-менеджментом).

Крім цього, ми практикуємо установку динамічного байпавера, тобто на кожні зароблені 100 доларів байпавер (сума в управлінні) збільшується компанією на 2000 usd. Таким чином, при успішній торгівлі, байпавер рахунки швидко зростає, а значить збільшуються можливості по вхідним лотам і доходи трейдера і інвестора.

Для прикладу, при байпавере 50 000 usd середній заробіток трейдера в день становить 200 usd. При байпавере 100 000 ця цифра збільшується приблизно в два рази і так далі.

Інвестор може вносити на рахунок і великі суми - аж до 2 000 000 usd, всі ці внески будуть збільшені в 20 разів. Також інвестор може готувати відразу декількох трейдерів з числа запропонованих нами або своїх кандидатур. Запрошуємо

Алан Піз Київ та Харків.


Один підготовлений трейдер, може вже через 9-12 місяців

заробляти тисячі доларів

на день. У цьому зацікавлені всі й інвестор, і трейдер, і наша компанія (ми заробляємо на комісійних). При цьому інвестору немає необхідності збільшувати первинний рахунок, так як байпавер рахунку автоматично зростає при успішній торгівлі трейдера.

Вартість курсу навчання в цьому випадку складе від 3000 до 6000 usd, залежно від стартового рівня підготовки трейдера і періоду часу на його навчання. Найчастіше це терміни від 3-х до 6 місяців.
Ми готові запропонувати інвестору кандидатури трейдерів, які вже пройшли навчання і торгують поки на демо-рахунках.

Загальні витрати на підготовку одного трейдера складуть приблизно від 10 до 15 000 доларів. Термін підготовки з урахуванням практики 6 - 9 місяців. Окупність інвестиції в межах півтора років.


Статьи этой же рубрики