- Послуги
- Тренінги та семінари
- Митне регулювання. Митні платежі, декларація. Тарифні та нетарифні Заходи, режими. Спори з митницею Митні спрощення - надії, можливості, реальність.
Митне регулювання. Митні платежі, декларація. Тарифні та нетарифні Заходи, режими. Спори з митницею Митні спрощення - надії, можливості, реальність.
13-14 березня Київ та Онлайн
Заповнити заявку на участьМитні новації: спрощення передбачені Митним кодексом України та Конвенцією про процедуру спільного транзиту (NCTS). Митне регулювання 2024: митний безвіз, митні спрощення для бізнесу при використовуванні спільного транзиту (NCTS) та авторизовані економічні оператори (АЕО), мінімізація митних ризиків, (мито, акциз, ПДВ) в обраному митному режимі, Судова практика.
БЛОК – І спікер Валерій Губарєв (10:00 – 10:50)
1. Про що треба подбати до початку переміщення товарів через митний кордон України. Розрахунок митних ризиків та побудова митної логістики.
11:00 – 11:50
2. Тарифний код товару. Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД). Що таке "tariff code HS (harmonized system)" і як правильно визначити код товару по УКТЗЕД. Три складові структури УКТЗЕД
12:00 - 12:50
3. Митні режими. Правильність застосування. Умови використання. Оподаткування товарів (митні платежі) в обраному митному режимі.
13:00 – 14:00 ОБІДНЯ ПЕРЕРВА
БЛОК – ІІ спікер Губарєв В.(14:00 – 14:50)
1. Митна вартість товару. Методи визначення митної вартості.
Документи, що підтверджують визначення митної вартості.
15:00 – 15:50
2. Оподаткування товарів (митні платежі: мито, акциз, ПДВ). Порядок нарахування та сплати митних платежів.
08 листопада
БЛОК – ІІІ спікер Валерій Губарєв (10:00 – 10:50)
1. Процедура «спільного транзиту», система NCTS. Єдина транзитна митна декларація (Т1) від відправника до отримувача
11:00 – 11:50
2. Спрощення для українського бізнесу при використанні системи NCTS.
Авторизація (отримання митних спрощень) учасників ЗЕД в Україні.
12:00 - 12:50
3. Авторизований економічний оператор. Спрощення та переваги при наявності у
компанії статусу АЕО.
13:00 – 14:00 ОБІДНЯ ПЕРЕРВА
БЛОК – ІV спікер Руслан Повразюк (14:00 – 14:50)
1. Вирішення проблемних питань митної вартості та класифікації товарів. Оскарження рішень митного органу під час військового стану. Відповідальність перевізників при перетині кордону.
15:00 – 15:50
2. Адміністративні правопорушення митного законодавства – причини та наслідки. Тактика захисту інтересів бізнесу під час військового стану.
Блок - V спікер Сторожчук Володимир Миколайович
Митно-тарифне регулювання. Основні положення угод про вільну торгівлю та правил визначення походження товарів, укладених з країнами ЄС, ЄАВТ, СНД, Великобританією, Канадою, Ізраїлем, Чорногорією, Північною Македонією та Грузією. Порядок видачі сертифікатів EUR.1 або EUR-МЕД.
1. Застосування тарифних преференцій (пільги зі сплати мита) в рамках угод про вільну торгівлю з країнами ЄС, ЄАВТ, Великобританією, СНД, Чорногорією, Північною Македонією, Грузією, Канадою. Документальне підтвердження преференційного походження товарів.
2. Нові правила походження (Альтернативні правила Конвенції ПЕМ) у торгівлі з країнами ЄС, Молдовою Та Північною Македонією.
3. Огляд оновлених угод про вільну торгівлю з Великобританією, Молдовою, Північною Македонією, Канадою та країнами ГУАМ (Грузія, Азербайджан, Молдова).
4. Положення нової Угоди про вільну торгівлю з Туреччиною. Перспективи її впровадження.
5. Застосування діагональної кумуляції у вільній торгівлі між Україною, країнами ЄС та ЄАВТ, Грузією. Яка різниця з двосторонньою кумуляцією. До яких товарів застосовується діагональна кумуляція? Які переваги? Особливості застосування кумуляції у торгівлі з Канадою та Великою Британією?
6. Порядок видачі митницями сертифікатів з перевезення EUR.1. або EUR-MED, затверджений наказом Мінфіну №139. В чому різниця між сертифікатами EUR.1 та EUR-МЕД ?
7. Порядок отримання статусу уповноваженого експортера. В чому його переваги. Вимоги наказу Мінфіну #1013.
8. Порядок оподаткування товарів особливими видами мита (антидемпінгове, спеціальне, компенсаційне).
9. Визначення непреференційного походження товарів відповідно до вимог Митного кодексу України.
10. Огляд положень Закону України від 22 серпня 2024 року № 3926-IX Про внесення змін до Митного кодексу України щодо імплементації деяких положень Митного кодексу Європейського Союзу.
Бізнес - консультанти:
Губарєв Валерій - ведучий партнер компанії "Незалежна Митна Агенція", експерт з митного права "Всеукраїнський клуб АЕО", експерт-консультант з митних питань Громадської Ради при Державній митній служби України. Має відзнаку Всесвітньої Митної Організації (World Customs Organization).
Сторожчук Володимир Миколайович - Директор Департаменту, начальник Управління митно-тарифного регулювання Департаменту адміністративних митних платежів ДМС
Повразюк Руслан Валерійович - Адвокат, "Адвокатське бюро Повразюк та партнери", автор монографії "Митна вартість в питаннях і відповідях"
- Вартість участі в Онлайн - 4700,00 грн
- Вартість участі в Залі - 5700,00 грн.
Регламент семінару:
09:45-10:00 — Підключення учасників ZOOM
09:30-10:00 — Реєстрація учасників в Залі
12:00-12:45 — Перерва на обід (45 хвилин)
Закінчення семінару - 17,00.
Другий день, регламент - тойже
Адреса проведення семінару: Отель "Козацький"
Київ, Майдан Незалежности
вулиця Михайлівська, 1/3
Другий поверх
При реєстрації на сайті знижка -5%
|
|
Назад