Друкувати

Онлайн:

Нормування праці, як гарантія зростання ефективності праці працівників

Онлайн 24 вересня

Заповнити заявку на участь

Програма ZOOM с 9.30 до 15.00

Як впроваджувати на практиці та отримати гарантований результат?
Підвищуйте ефективність. Використання робочого дня своїх співробітників.
Зменшуйте витрати на оплату праці та підвищуйте продуктивність роботи кожного співробітника.Нормування праці, як гарантія зростання ефективності праці співробітників.
 Скільки часу триватиме виконання встановленого обсягу робіт? Скільки людей потрібно, щоб виконати його в строк? Скільки платитимуть за виконану роботу? Скільки працівників потрібно для обслуговування виробництва? Як оцінити та спланувати роботу фахівців та службовців? Відповідь на ці запитання допомагає знайти нормування праці!
  Незалежно від концепції менеджменту, особистих переваг керівників, нормування праці було і буде найважливішим інструментом планування, оцінки та управління ефективністю персоналу.

На семінарі-практикумі, будуть розглянуті методики нормування праці та способи їх використання, організація оплати праці на підприємствах. Викладачами будуть надані рекомендації щодо організації та оптимізації робіт.
Ви отримаєте знання та навички аналізу та планування витрат на оплату праці, систематизувати знання в галузі управління витратами на оплату праці, підвищити свою особисту та професійну компетентність.

Цей семінар-практикум, насамперед, для тих, хто розробляє норми самостійно або лише починає свій шлях у нормуванні праці. Ми не завантажуватимемо Вас голою теорією, ми зосередимося на практиці. Ми навчимо Вас простим рішенням складних завдань нормування праці! Методи, що вивчаються, готові до практичного застосування "прямо тут і зараз"!
 Кожен розділ семінару базується на конкретних прикладах, практикуми передбачають пряму участь слухачів у розрахунках, обробці результатів спостережень тощо. Усі дії та розрахунки супроводжуються детальними поясненнями. Жодних загальних слів – лише конкретика!

Цільова аудиторія: керівники, економісти та інженери з нормування праці, працівники служб персоналу.
Кожному зі слухачів видається конспект лекцій, комплект завдань для практичних занять.

Заняття веде Лучанінов Сергій Володимирович, канд. техн. наук, академік WAPS. Має майже 30-ти річний досвід впровадження передового досвіду в галузі нормування праці та мотивації персоналу, управління продуктивністю, впровадження Lean та Kaizen. Стажувався в Японії, Канаді, Угорщині, вивчав досвід Німеччини, Бельгії, Фінляндії, Кіпру. Автор понад 100 наукових та прикладних публікацій, понад 90 з яких присвячені нормуванню праці та управління персоналом, продуктивності/ефективності виробництва, впровадженню Lean/Kaizen.

Підвищуйте ефективність використання робочого часу своїх співробітників. Зменшуйте витрати на оплату праці та підвищуйте продуктивність роботи кожного співробітника.

У програмі курсу підвищення кваліфікації:
1. Нормування праці, базові положення.
2. Зміна та перегляд норм.
3. Структура робочого дня. Методи нормування. Види норм праці.
4. Практика. Норми часу, норми часу на партію виробів та норми виробітку.
5. Розрахунок чисельності персоналу з урахуванням різних видів норм праці.
6. Нормування різних трудових процесів (ручні, машинно-ручні тощо).
7. Норма часу для бригади – особливості нормування.
8. Хронометраж.
9. Практика з опрацювання хронометражів виробничих операцій.
10. Фотографія робочого часу (індивідуальна, групова тощо).
11. Практика з опрацювання фотографій робочого часу різними методами.
12. Підготовка збірника норм та його впровадження.

 

P/S:   УВАГА – семінар буде проводитись на російській мові.

Регламент:
В 9,25 реєстрація
В 9,30 Початок
В 11,30 на 20 хвилин перерва
Закінчення в 15,00 +  • Вартість участі:
    2,900.00 грн. - за одного учасника.
    Для другого та третього учасника знижки 5% та 7% відповідно.

    У вартість входить: інформаційно-консультаційне обслуговування, збірник матеріалів, обговорення доповідей та обмін думками з тренером.

  • P.S.: Ця програма передбачає можливість проведення корпоративного (індивідуального) замовлення зі спеціально розробленими прикладами та завданнями з урахуванням специфіки вашого бізнесу та рівня підготовки групи.При реєстрації на сайті знижка -5% 
 
ПІП:*
Компанія:*
Viber:*
К-сть осіб:*
E-mail:*
 

* - Поля, обов'язкові для заповнення

 

 
 
 

Назад